10 Ekim 2019

Westinghouse Digital Yeni 4K Monitörleri

ABD’nin önde gelen ekran üreticilerinden Westinghouse Digital, 4K Ultra Yüksek Çözünürlüklü masaüstü LED ekran tasarladı. Bu tasarım ile birlikte daha önce eşi görülmemiş özellikte bir ekran üreten  Westinghouse Digital, teknolojinin sınırlarını da zorlamış oldu.

28 inç ile 39 inç boyutu arasında değişen ekranlar ince bu çerçeveleri ile ve en gelişmiş görüntü teknolojileri ile büyük hayranlık uyandırdı. Olağanüstü görüntü kalitesi ve performansı ile gelen monitörler şimdiden bir çok kişinin hayali oldu bile.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler sunan bu 4K monitörler ile daha keskin ve daha net görüntüler elde edebilecek. Ayrıca ayrıntı düzeyinin de artmasını sağlayan 4K monitörler ile artık ekrandaki hiçbir şey gözden kaçamayacak.

Tasarımı bakımından da oldukça şık olan ve ince çerçeveye sahip olan bu yeni ürün evlerin yanı sıra ofisler için de mükemmel bir uyumluluk sağlayacaktır. Daha fazla monitör ihtiyacı olan işletmeler de bu monitörler ile monitör sayısını epey  düşürecek gibi görünüyor. 4’e bölünerek ve bölünen her parçada 1080p ekran kalitesi sunan bu monitörler ile birden çok monitöre ihtiyaç duyanların da bu ihtiyaçları bir nevi giderilmiş oldu.

Westinghouse‘nin üretmiş olduğu 4K masaüstü monitörler 16 x 9 en boy oranı ile geniş ekrana da sahip olabilmesi ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Etiket

Benzer Konular