16 Ekim 2019

Samsung Galaxy F Özellikleri Sızdırıldı

Galaxy F’in Tasarımı ve Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy F şekilleniyor. Bir şirket tarafından sızdırılan bir bilgiye göre Galaxy F’in kesinleşmiş görünümünün altın renginde olacağa benziyor.

Evleaks tarafından sızdırılan bilgiye göre Galaxy F‘in yeni tasarımı parlayan altın görünümünden ibarettir. Daha önce ortaya çıkan cihazın fotoğraflarında telefonun metalik görünüme sahip olduğu gözlemlenmiştir. Aynı zamanda cihazın inceliği de oldukça telefonu zarif hale getirmiş ve cihazın kavrayışını da kolay hale getirmiştir.

Yine bir diğer bilgi de yeni çıkacak olan Galaxy F’in arka panel kısmınınsa S5 gibi noktalı bir yapıya sahip olabileceği belirtilmiştir.

Galaxy F’in Tasarımı Tam Metal Kaplama

Samsung’un ilk metal kaplamalı akıllı telefonu olacak olan Samsung Galaxy F, ekran olarak da Galaxy S5’in biraz yüksek boyutlu halidir de denebilir.

Ayrıca cihazın LG G3 gibi bir quad-HD 1080p ekrana sahip olduğu da söylentiler arasında. Cihaz ayrıca  Qualcomm Snapdragon 805 işlemciye sahip olmasıyla beraber, ram boyutunun da 3 GB olacağı belirtilmiştir. Yeni çıkacak olan cihazda işletim sistemi olarak Android’in 4.4.3 versiyonu kullanılacaktır.

Samsung Galaxy F’in kamerasını incelediğimizde optik görüntü sabitleme sistemine sahip olduğunu görmekteyiz. Bununla beraber cihazın arka kamerası 16.3 MP çözünürlüğe sahip iken ön kamerası da 2.1 MP çözünürlüğündedir.  Yine cihaz ekran aydınlatması bakımından oldukça güçlü bir yapıya sahipken kapalı yüz teknolojisi diye adlandırılan teknolojinin bu telefonda prova edileceği düşünülüyor.

 

 

Etiket

Benzer Konular