9 Ekim 2019

LG G3'ün Fiyatı Düşüyor

LG’nin amiral gemisi olarak tanıtılan yeni telefonunun fiyatı satışa ilk çıktığında 2000 Lira gibi bir rakamla piyasada kendine yer bulmuştu. Fakat daha yenilerde LG şirketinden gelen açıklamalar doğrultusunda LG G3’ün fiyatı 1849 lira olarak güncellendi.

Geçen Mayıs ayında tanıtılan ve oldukça geniş yankılar uyandıran LG G3 akıllı cihazı Türkiye’de de akıllı telefon pazarına sunulmuştu. Ortalama fiyatının 2000 Lira dolaylarında olması bir çok kullanıcı tarafından çok pahalı bulundu. İşte tüketicilerinin görüşünü dikkate alan LG yöneticileri telefonun fiyatında indirim yaparak 1849 liraya düşürdü.

Hemen hemen bütün elektronik mağazalarında da düşürülen ürünün bu fiyatından sonra satışları yükselecek mi o şimdi merak konusu. Bazı alışveriş siteleri de bu indirimin kısa süreli olduğunu ve 17 gün sonra fiyatların tekrar eskisi gibi olacağını belirtti.

Oldukça yüksek özelliklere sahip olan ürünün fiyatının düşürülmesi belki de akıllı telefon almada kararsız kalan kişilere bir tercih nedeni olabilir.

Etiket

Benzer Konular