9 Ekim 2019

iOS 8 Beta 3 Yayınlanıyor

Apple haziran ayının başlarında düzenlenen WWDC 2014‘te iOS işletim sisteminin son versiyonu olan iOS 8‘i tanıtmıştı. iOS 8 ile birçok özelliğinde köklü değişikliklere gidileceği tahmin edilen Apple, kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. iOS 8’de değişikliğe gidilmediği gibi eklenecek olan özellikleri de bu güncelleme de görememiştik.

Apple iOS 8’i yayınlamasının ardından aldığı şikayetler ve devam eden hatalar için hemen bir beta sürüm geliştirerek iOS 8 Beta 1’i kullanıcılarına sundu. Ne yazık ki bu güncellemeyle de olumlu sonuç alamayan Apple, yeni bir beta sürüm daha geliştirdi. Son olarak gelen haberler arasında Apple’ın yeni bir beta sürüm daha yayınlayacağı yer alıyor. Buda demek oluyor ki Apple ikinci yayınladığı Beta 2 ile de istediği sonuca ulaşamamış. Apple aslında sadece sorunlar olduğu için değil, daha kullanışlı ve daha iyi bir performansa sahip sürüme geçmek içinde bu beta yazılımları çıkarıyor. Bunu Apple’ın piyasaya sürdüğü her güncellemede görmemiz mümkün.

Apple iOS 8 güncellemesini tamamlayıp ne zaman kullanıcılara sunar bilinmez ama, beta versiyonlarının şuan için sonuncusu olan Beta 3‘ü önümüzde ki temmuz ayı içerisinde sunacağı gelen bilgiler arasında. Daha net bilgi olarak ise BGR araştırma şirketinin;”iOS 8 Beta 3 sürümünün 8 Temmuzda yayınlanacak” şeklinde ki açıklamaları bulunmaktadır.

Etiket

Benzer Konular