9 Ekim 2019

Facebook Messenger'in iPad İçin Yeni Sürümü

Dünyaca kullanılan Facebook Messenger bir yeniliğe imza atarak iPad sürümünü piyasaya sürdü. iPad mağazasında kullanıcıların hizmetine sunulan Facebook Messenger’in iPad versiyonu kullanıcılar tarafından da ilgi ile karşılandı.

Özellikle işlevsel arayüzü ve kullanılabilir çoklu pencere özellikleri ile kullanımı gayet rahat olan bu sürümden artık iPad kullanıcıları da yararlanabilecek. Genel olarak Facebook Messenger’in cihazlar üzerindeki kullanım sayısı incelendiğinde 200 milyon gibi büyük bir rakam karşımıza çıkmaktadır. Bu yeni sürümle birlikte bu sayıya Apple hayranları da dahil olacak. Uygulamanın ortaya çıkması ile birlikte bir çok Apple iPad kullanıcısı bu haberden mutlu olduklarını dile getirmektedir. Facebook bu sürümü ortaya ile birlikte Messenger’in taşınabilir cihazlarda kullanabilme kapasitesini arttıracağı izlenimini de bizlere vermektedir.

Facebook Messenger’in çoğu insanın günlük hayatının sabit ve ayrılmaz bir parçası haline geldiğinde şüphe yoktur. Hal böyle olunca Facebook da bu istatistikleri ön planda tutarak daha yeni sürümleri için çalışmalasını aralıksız sürdürmektedir.

Etiket

Benzer Konular