15 Ekim 2019

Akıllı Telefonunuzu Unutmaya Son

Wear Aware İle Akıllı Telefonunuzu Unutmaya Son

Bizler akıllı saatlerin çoğunlukla mesaj bildirimleri, e-postalar, gelen aramalar, müzik çalma kontrolü gibi özelliklerinden yararlanırız. İşte bu özelliklerin yanında bir özellik daha var ki oldukça işe yarayacak türden. İşte bu özellik sayesinde sıkça unutulan telefonlarınızı artık biryerlerde unutmayacaksınız.

İşte bütün bu unutkanlığı yeni tasarlanmış olan Wear Aware isimli uygulama ile ortadan kaldırabilirsiniz.  Uygulama henüz piyasaya sunulmadı ama bu hafta içinde tüm Android Gear kullanıcılarının hizmetine sunulması bekleniyor. Kullanıcıları oldukça sabırsızlandıran bu ürün için kullanıcılar biraz daha bekleyecek.

Uygulamanın çalışma mantığı ise gayet basit. Bluetooth aracılığı ile akıllı telefona bağlı olan akıllı saatiniz, telefon ile bağlantısını kaybettiğinde size hemen uğultulu bir titreşim gönderecek ve ekranda telefonunuzu unuttunuz manasına gelen bir bildirim çıkacak. Oldukça kullanılacak olan ürünün ortaya çıkması ile birlikte çok kullanılan bir uygulama olması bekleniyor. Tabi Wear Aware‘nin ilk sürümü olacağı için ileriki zamanlarda iyileştirmelerinin de olacağı haberleri veriliyor.

Eğer yürüyüşe ve bir yere çıkarken telefonunuzu sıkça unutuyorsanız emin olun bu uygulama tam size göre. Önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacak olan uygulamanın ücretsiz olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Etiket

Benzer Konular